Akademia Terapii to nowoczesna marka edukacyjna specjalizująca się w szkoleniach online z zakresu terapii bólu. Szkolenia skierowane są głównie do początkujących fizjoterapeutów i masażystów, którzy pracują z pacjentami bólowymi oraz studentów kierunków medycznych. Głównie, ale nie tylko.
  • Jeżeli jesteś instruktorem jogi, pilatesu czy trenerem personalnym i chcesz być wybitny w tym, co robisz to, po prostu musisz znać tajniki pracy na powięzi.
  • Jeżeli zajmujesz się osteopatią, psychoterapią, a nawet dietetyką, to czuj się jak wśród swoich i czerp z naszych kursów praktyczną wiedzę, która poszerzy Twoją ofertę tak, że naprawdę i w pełni będzie holistyczna.
Szeroki wymiar rozwoju

Idziemy z trendami. Idziemy z faktami

A fakt jest taki, że nawet jeżeli pracujesz w zawodzie już kilka-kilkanaście lat, to i Ty potrzebujesz odświeżenia wiedzy, przypomnienia technik, poznania nowych trendów, a przy okazji podpatrzenia innych specjalistów z branży. Mamy XXI wiek – świat albo gna do przodu, albo zatrzymuje się na chwilę i daje Ci szansę na nadrobienie zaległości, gdy pozostali stoją w miejscu. Ta szansa to szkolenia z teleterapii. Dzięki nim nauczysz się prowadzić profesjonalną teleterapię ze swoimi pacjentami – praktycznie i zrozumiale instruować ich w zakresie ćwiczeń i automasażu. Proponujemy również szkolenia z rozległej tematyki związanej z dbaniem o zdrowie fizyczne i mentalne. Zapraszamy do Akademii Terapii coachów oraz specjalistów z zakresu osteopatii, dietetyki, psychoterapii.
Daniel Kawka
Daniel Kawka
Fizjoterapeuta oraz bodyworker, czyli terapeuta specjalizujący się w pracy z powięzią. Międzynarodowy Terapeuta OM Cyriax, KinesioTaping i NDT Bobath. Dyplomowany Terapeuta PNF. Jeżeli chcesz się upewnić, że za naszymi szkoleniami stoi odpowiedni człowiek, masz chęci i czas na lekturę pełnego CV – zapraszamy tutaj.

Charytatywnie dla sportu

Powołał do życia Fundację na Rzecz Rozwoju Sportu Osób Niepełnosprawnych Kuloodporni, która zajmuje się organizacją treningów piłkarskich dla osób po amputacjach i dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi. W 2015 roku współtworzył pierwszą w Polsce ampfutbolową drużynę piłki nożnej Kuloodporni Bielsko-Biała. W 2019 roku drużyna zdobyła Mistrzostwo Polski Amp Futbolu Ekstraklasy.

Praca z pacjentami i dla specjalistów

Od 2012 roku prowadzi prywatny gabinet rehabilitacji funkcjonalnej, w którym sam leczy swoich pacjentów – ponad 1500 rocznie. Od samego początku kariery zawodowej edukuje pacjentów i terapeutów w zakresie pracy z bólem. Był prelegentem na licznych szkoleniach i konferencjach, w tym między innymi na międzynarodowej konferencji TEDx.

Edukacja za darmo

Jest pomysłodawcą i założycielem portalu neoReh – dziś, największego serwisu fizjoterapeutycznego w Polsce. Prowadzi bezpłatne warsztaty i wykłady dla pacjentów oraz lekarzy o najnowszych metodach terapeutycznych.

Szkolenia za rozsądne pieniądze

Tutaj dochodzimy do sedna, a więc opinii na temat szkoleń w Akademii Terapii, a te nie są podzielone.