Niezwłocznie po zapisaniu się na kurs, na podany przy rejestracji e-mail, wysłana zostanie wiadomość z danymi dostępowymi do webinaru.

Oczywiście, i to w dwójnasób!

W trakcie webinarów live będzie czas na zadawanie bezpośrednich pytań do prowadzącego + każdy kursant otrzyma dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie wszystkie zagadnienia będą dodatkowo szeroko omawiane.

Nie. Kurs startuje na żywo, zwyczajowo w godzinach wieczornych, ale każde szkolenie zostaje nagrane, a Ty otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów. Oznacza to, że możesz korzystać z kursu wielokrotnie i wracać do wybranego materiału, kiedy i gdzie chcesz.

Oczywiście. Wszystkie webinary będą prowadzone na żywo w godzinach wieczornych, właśnie po to, aby jak najwięcej kursantów miało możliwość uczestniczyć i zadawania w trakcie webinaru pytań prowadzącemu.

W cenie kursu dostajesz specjalistyczną praktyczno-teoretyczną i przede wszystkim aktualną wiedzę oraz certyfikat uczestnictwa w formie elektronicznej.

Dodatkowo otrzymasz:

  • dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku,
  • spis niezbędnej literatury,
  • wskazówki dotyczące prowadzenia samodzielnej praktyki zawodowej.

Dostęp do kursu jest nieograniczony. Kupujesz raz – korzystasz wielokrotnie i wracasz do wybranego materiału kiedy i gdzie chcesz.

Tak, wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym i przesłać dane do faktury.

Niekoniecznie. Nasza oferta kursów online jest zróżnicowana i dostosowana do poziomu zaawansowania uczestników.

Prowadzimy kursy dla studentów kierunków medycznych i osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z masażem oraz dla tych, którzy chcą się rozwijać zawodowo i w jednym miejscu poszukują aktualnej, eksperckiej wiedzy.