Marcin Derej
Wahałem się żeby skorzystać z kursu u Daniela. Powiem szczerze nie żałuje wręcz polecam z czystym sumieniem kursy u Daniela. Pełen profesjonalizm bardzo duża wiedza i świetnie przygotowane materiały. Wszystko wytłumaczone, jak powinno być. Polecam w 100 procentach i zapisuję się na kolejny kurs.
Karolina Majka-Klak Karo-Med Rehabilitacja
Jestem bardzo zadowolona z przebytego szkolenia Pełen profesjonalizm prowadzącego i ogromna wiedza. Cały materiał kursu był bardzo precyzyjnie i czytelnie przygotowany. Dziękuję za tak rzetelnie informację oraz za udostępnienie przekazanej wiedzy w celu dalszego ugruntowania informacji.
Tomasz Adamczyk
Kurs jak i sam prowadzący były na najwyższym poziomie merytorycznym. Byłem bardzo zadowolony, poziom przekazanej wiedzy był znakomity. Nie miałem styczności aż tak z powięzią, po webinarze całość mi się wyjaśniła i zrozumiałem nawet najtrudniejsze kwestie – były one naprawdę rzeczowo przekazane i w sposób zrozumiały. Sam prowadzący odpowiadał na pytania, które były zadawane i nie brakowało mu na to czasu – wszystko z myślą o kursantach. Świetna opcja ze ściągnięciem kursu – odtwarzałem go już dwa razy, żeby móc robić notatki, bo na początku Daniel tak mnie pochłonął, że napisałem tylko „kurs Wstęp do pracy z powięzią” 🙂 Cieszę się z możliwości uczestnictwa i zachowania filmu. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomocy merytorycznej Daniela Kawki. Świetny specjalista, konkretny i na swoim miejscu.
Łukasz Kubiak Stan Harmonii
Jestem na początku swojej drogi jako masażysta. Wprowadzenie do powięzi jest kursem dzięki któremu zdobyłem nową, istotną wiedzę do pracy z pacjentem. Jest to kurs który wyposażył mnie w nowe narzędzie do pracy. Pan Daniel ma przeogromną wiedzę i przekazuje ją w ciekawy i zrozumiały sposób.
Jakub Wasilewski Fizjomaster
Dla osób takich jak ja, które rozpoczynają dopiero swoją karierę fizjoterapeuty, kurs bomba. Merytorycznie przedstawia podstawy teorii powięzi oraz przykładowe wykorzystanie technik przez co można wyrobić sobie zdanie na temat tej metody terapii. Co wyróżnia kurs to możliwość pobrania webinarów/materiałów i odtworzenie ich w dowolnym momencie. Warto też wspomnieć o udostępnionej bibliografii na podstawie, której tworzony był kurs za co też duży +, bo można samemu zgłębić ten temat. Wraz z kursem można też dostać rozmaite bonusy jak rabaty do sklepów czy zniżki na pozostałe kursy o podobnej tematyce. Bomba i na pewno wrócę po więcej :).
Tomasz Nowak tomekmasuje.pl
Kurs poprowadzony przez Daniela w bardzo przystępny sposób przybliża temat pracy z powięzią. Na pewno ułatwi początki pracy. Wiedza prowadzącego jest naprawdę duża. Polecam ten kurs.
Monika Górska Abhimana Bodywork
Kurs „Wstęp do pracy z powięzią” w przystępny i ciekawy sposób tłumaczy czym jest powięź oraz wprowadza w technikę pracy z tą tkanką. Obejmuje i nakreśla on podstawowe zagadnienia, które są istotną bazą, jeśli chcemy dalej eksplorować ten temat. Kurs jak na taką dawkę wiedzy jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Prowadzący ma dużą lekkość i swobodę w podawaniu wiedzy, a przy tym jest konkretny i neutralny w przekazie. Można również wyraźnie odczuć jego zaangażowanie w prowadzenie. Dużym atutem jest dostęp do wszystkich materiałów po kursie, dzięki czemu można potem wrócić do niektórych zagadnień. Dodatkowo kursanci otrzymują wiele atrakcyjnych bonusów. Serdecznie polecam, uważam, że ten kurs to bardzo dobra inwestycja 🙂 .
Mikołaj Kaczmarek Fizjomike
Mówi się że kursy online w zakresie fizjoterapii, to nie to samo co kurs prowadzony na żywo. To prawda, brakuje czasami nakierowania kursanta odnośnie chociażby dokładniejszej palpacji danego obszaru. Mimo wszystko kurs broni się merytorycznym podejściem do tematu, rozwianiem wszelkich wątpliwości. Nie wszystkie informacje są dla mnie nowością, co jednocześnie cieszy mnie, że już trochę wiem o danym temacie. Kurs jest świetnym utrwaleniem wiedzy odnośnie powięzi. Pomaga ułożyć sobie strategię działania, jak również lepiej wyobrazić sobie to, czym jest powięź poprzez trafne porównania. Sposób pracy z powięzią został ciekawie przedstawiony. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do kursu, myślę że poleciłbym go innym z czystym sumieniem że warto 🙂 .
Zuzanna Czado Piękno na Zdrowie
Wiedza przekazywana z pasją. Dużo informacji podanej w przystępnej formie. Na tyle zachęcający kurs, że już myślę o kolejnym. Polecam Serdecznie.
Szymon Fijak Rehab Koncept
Kurs bardzo interesujący dla osób, które zaczynają swoją przygodę z pracą z pacjentem, oczywiście jest to dopiero wstęp, ponieważ temat powięzi jest bardzo obszerny. Daniel posiada duże doświadczenie i wiedzę. Sposób prowadzenia kursu bardzo dostępny i przyjazny dla słuchacza. Z chęcią będę kontynuował naukę u Daniela i czekam na kolejne kursy. Polecam.
Monika Stępień
Warty uwagi, nie mogę się doczekać kolejnej części.
Anna Spyrka
Bardzo duża dawka wiedzy. Ciekawy sposób jej przekazania. można dużo z niej czerpać i wiele się nauczyć.
Mirosława Bonk
Bardzo ciekawy i interesująco przedstawiony temat. Wiele cennych informacji do zastosowania w gabinecie.
Joanna Lenard

Długo się zastanawiałam nad wzięciem udziału w kursie „Wstęp do pracy z powięzią”. Moje obawy dotyczyły tego, że nie zrozumiem materiału, będzie on nudny i nie przeniesie się na moją wiedzę. Jednak obawy te nie okazały się prawdziwe. Jestem pozytywnie zaskoczona tym kursem. Pan Daniel Kawka jest zawsze punktualny, dostarcza obiecane materiały na poczcie i ciekawe rzeczy na grupie FB, dopracowuje wszystko na ostatni guzik.

Pan Daniel tłumaczy wszystko w prosty sposób aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Dużo przykładów z życia codziennego i porównania, które szybko zapadają w pamięci. Wskazówki jak pracować z pacjentem oraz jak dbać o własne ciało i umysł, które na pewno wykorzystam. Zawsze jest czas na pytania i odpowiedzi. Bardzo dobrze mi się słucha tych wykładów. Zmieniają postrzeganie problemów pacjenta. Dzięki temu, że udostępnia nagraną transmisje i prezentacje mogę zawsze do nich wrócić a także zrobić dokładne notatki. Na pewno wezmę jeszcze udział w innych kursach tego Pana.

Paweł Justyniak
Bardzo dobry kurs. Świetne przygotowanie merytoryczne prowadzącego. Materiał dobrze rozłożony, nie ma przesycenia bezsensownymi treściami. Prowadzący miły, ciekawie opowiadający, oraz odpowiadający na wszystkie pytania kursantów.
Beata Koprowska
Bardzo ciekawy kurs, merytorycznie na naprawdę wysokim poziomie. Atmosfera podczas kursu również bardzo pozytywna. Na kursie można się dowiedzieć wielu bardzo ciekawych informacji.
Paulina Simlat
Świetny kurs, duża dawka wiedzy, bardzo ciekawie przedstawiony temat. Polecam.
Sylwia Zabłocka
Kurs ciekawy. Prowadzący rewelacja – duży zasób wiedzy do tego zaangażowanie, odpowiedź na każde pytanie.
Dominika Szwed
Super kurs i prowadzący! Polecam serdecznie 🙂 .
Katarzyna Koenig

Kurs nie dobiegł jeszcze końca, więc z niecierpliwością czekam na ostatni moduł. Ale o tym, że kurs jest dobrze prowadzony, świadczy już chociażby to, że wielu uczestników zapisało się na kolejne kursy.

Mimo to, że kurs był prowadzony w inny sposób, niż standardowo miałoby to miejsce, uważam, że organizator stanął na wysokości zadania. Informacje zawarte w kursie są na naprawdę wysokim poziomie merytorycznym, przekazane w sposób klarowny i zrozumiały nawet dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z terapią manualną. Wiadomo, że nic nie zastąpi pracy z „żywym” człowiekiem, ale w obecnych warunkach taka opcja rozwoju, prowadzenia kursu jest jak najbardziej odpowiednia i myślę, że spełniła wymagania większości uczestników.

Czekam na więcej kursów on-line prowadzonych przez Pana Daniela Kawkę i mam nadzieję, że będę miała możliwość wziąć udział również w kursach prowadzonych „na żywo”. Gdyby ktoś miał wątpliwości, to ja serdecznie polecam spróbować, wziąć udział w kursie (których ceny są bardzo przystępne), a z pewnością zostaną one rozwiane.

Justyna Margańska
Dowiedziałam się sporo nowych rzeczy na temat technik i powięzi. Jestem studentką i prawdę powiedziawszy nie miałam tak szczegółowo przestawionej wiedzy na wykładach!
Joanna Słysz
Bardzo podoba mi się kurs wstęp do pracy z powięzią, gdyż osobiście coś tam słyszałam o tym co to jest ta powięź ale nigdy jakoś bardziej się w to nie zagłębiałam. Dzięki Danielowi poznałam czym jest powięź i jak się do niej ustosunkować, a w miarę z postępem kursu (moduł I i II) miałam okazję zobaczyć praktyczne wskazówki, które na pewno wykorzystam w mojej pracy w gabinecie Dodatkowo dodam, że forma kursu mi na chwilę obecną bardzo odpowiada, bo raz że kwarantanna, a dwa że jestem na urlopie macierzyńskim, więc zawsze to jakaś miła odmiana a i chwila dla mnie na osobisty rozwój i taty na pobycie z córeczką Dziękuję jeszcze raz Daniel.
Marta Piosik
Dużo wiedzy przekazanej w sposób dostępny i zrozumiały. Z nastawieniem na praktyczną pracę z pacjentem/klientem, a nie tylko sucha teoria, z którą nie wiadomo co dalej zrobić. Serdecznie polecam!
Agnieszka Stuglik
Ogromna dawka wiedzy. Prowadzący Daniel zrobił świetna robotę, posiada ogromną wiedzę i pasję do pracy z powięzią. Wszystko było przedstawione bardzo sprawnie i merytorycznie. Jestem bardzo zadowolona. Organizacja bez zastrzeżeń. Same konkrety. Stały kontakt z kursantami. Polecam gorąco.
Iwona Szota
Po raz pierwszy zdecydowałam się uczestniczyć w kursie online. Nie do końca byłam przekonana o jego skuteczności jednak po kilkunastu minutach przekonałam się, że była to dobra decyzja. Część merytoryczna kursu była bardzo obszerna i przekazana niezwykle przejrzyście i zrozumiale. Opowiedziana w ciekawy sposób. Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie pasja z jaką Pan Kawka opowiadał o swojej pracy oraz empatia i zaangażowanie w podejściu do pacjenta. Pozytywne efekty pracy fizjoterapeuty oraz komfort i zadowolenie pacjenta są przecież sensem naszej pracy.
Zuzanna Zelmańska
Prowadzący w bardzo przystępny sposób przedstawia podstawowe zasady pracy z powięzią. Dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w pracy z ciałem jest to bardzo dobre wprowadzenie. A dla tych, którzy przepracowali w gabinecie wiele godzin ten webinar jest dobrym przypomnieniem niektórych zasad lub szansą na wzbogacenie swojego warsztatu. Czasem korzystamy z kilku ulubionych narzędzi, zapominając o innych, nie stosowanych tak często. Do tego Daniel przedstawia temat zdecydowanie w sposób praktyczny, odnosząc wszystko do swojego doświadczenia z gabinetu. Polecam!
Martyna Wiśniewska
Świetnie opracowany materiał. Jasny, wręcz malowniczy przekaz. Dużo praktycznych, cennych wskazówek. Kurs idealny dla początkujących fizjoterapeutów oraz dla tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę w zakresie pracy z powięzią.
Marzena Sobota
W kursie Wstęp do pracy z podwięzią prowadzonego przez Daniela Kawkę jest przekazane dużo rzetelnej wiedzy. Wszystko przekazane w sposób przystępny. Dla Mnie najważniejsze są wiadomości które można od razu wprowadzić do terapii. Polecam każdemu 🙂 .
Katarzyna Kasperek
Kurs Daniela doskonale pozwala zrozumieć istotę powięzi oraz pracy z nią. Obrazowe porównania, demonstracje oraz wizualizacje bardzo ułatwiają zrozumienie działania tej struktury. Daniel podczas kursu stara się w prosty sposób przedstawić ideę pracy z powięzią, jej działanie oraz interakcje z innymi tkankami. Dużo praktycznych wskazówek nie tylko dotyczących działań na powięzi, ale też samej diagnostyki oraz pracy z pacjentem od tej psychologicznej strony. Skoncentrowana dawka wiedzy i ogromny kop motywacyjny do zagłębienia się w ten temat jeszcze bardziej!
Natalia Greń
Bardzo ciekawie przedstawiony temat. Kurs zawiera bardzo cenne wskazówki do pracy z powięzią. Pokazuje, jak holistycznie powinniśmy podchodzić do każdego pacjenta.
Anna Słowik
Polecam szkolenie Wstęp do pracy z powięzią. Wszystkie moduły na dobrym poziomie i świetna organizacja.
Weronika Ebertowska
W mojej ocenie kurs jest wykonany profesjonalnie a wiedza w nim jest przedstawiona w sposób przyjemny i przystępny. Zdobyte wiadomości z pewnością wykorzystam w pracy zawodowej
Patryk Mazanowski
Rzetelne i bardzo treściwe przedstawienie materiałów szkoleniowych.
Wojtek Cieszewski Voy-Med
Nareszcie kurs na który czekałem. Szkolenie pomaga zrozumieć i poczuć na czym polega praca z powięzią. Polecam 🙂 .